Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
696 168 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Rejon I - drogi w miejscowości Poraj. drogi w miejscowości Choroń, Dębowiec. drogi w miejscowości Kuźnica Stara, Kuźnica Folwark, Gęzyn, Pustkowie Gęzyńskie
    Wartość umowy
    335 772 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Rejon II - drogi w miejscowości Żarki Letnisko, Masłońskie w tym ul. Nadrzeczna - drogi w miejscowości Masłońskie w tym ul. Nadrzeczna - drogi w miejscowości Jastrząb
    Wartość umowy
    360 396 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Poraj w sezonie zimowym: 2021/2022”

Zamawiający Gmina Poraj (Poraj, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Poraj w sezonie zimowym: 2021/2022”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 696 168 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PorajPoraj, Śląskieopublikowano 23 listopada 2021
Łączna wartość umów
696 168 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 października 2021

    Termin ofert: 15 października 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    23 listopada 2021

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przewóz Zarobkowy Złomotex-Trans (część 1); Firma P.U. "Irdosa " Ilona Filipek (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 696 168,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PORAJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398528

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jasna 21

1.5.2.)Miejscowość

Poraj

1.5.3.)Kod pocztowy

42-360

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugporaj.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugporaj.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.poraj.bip.net.pl ; www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Poraj w sezonie zimowym: 2021/2022”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-29b52157-269d-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00280081

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00003036/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Poraj w sezonie zimowym 2021-2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00218387/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.271. 7. 2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

648148,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rejon I - drogi w miejscowości Poraj.
drogi w miejscowości Choroń, Dębowiec.
drogi w miejscowości Kuźnica Stara, Kuźnica Folwark, Gęzyn,
Pustkowie Gęzyńskie.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

310000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon II - drogi w miejscowości Żarki Letnisko, Masłońskie
w tym ul. Nadrzeczna
- drogi w miejscowości Masłońskie w tym ul. Nadrzeczna
- drogi w miejscowości Jastrząb

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

338148,14 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

335772,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335772,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

335772,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przewóz Zarobkowy Złomotex-Trans

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771230545

7.3.4)Miejscowość

Choroń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

335772,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-04-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

360396,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

390420,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

360396,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma P.U. "Irdosa " Ilona Filipek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771278078

7.3.4)Miejscowość

Choroń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360396,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Poraj prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poraj.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 696 168 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przewóz Zarobkowy Złomotex-Trans (Choroń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.