Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Serwis Komputerowy IT, Krakowska 28, 34-100 Wadowice· Wadowicemikrofirma
Wartość umowy
6640 zł
Umowa zawarta
14 października 2021
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 5174 zł – 6640 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 28% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego

Zamawiający Starostwo Powiatowe (Proszowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego”, wybierając ofertę wykonawcy Serwis Komputerowy IT, Krakowska 28, 34-100 Wadowice. Wartość umowy: 6640 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Starostwo PowiatoweProszowice, Małopolskie (powiat Proszowicki →)opublikowano 17 listopada 2021
Wartość umowy
6640 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 września 2021

    Termin ofert: 17 września 2021 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 listopada 2021

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Serwis Komputerowy IT, Krakowska 28, 34-100 Wadowice (Wadowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 640,00 zł (umowę zawarto 14 października 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 5 173,80 zł do 6 640,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Starostwo Powiatowe

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351554850

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3-go Maja

1.5.2.)Miejscowość

Proszowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@kancelaria-zp.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.proszowice.upow.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sp-proszowice.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-309ee071-115a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00271973

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

ekoMałopolska dla klimatu

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.02.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego

4.5.3.)Główny kod CPV

30213200-7 - Komputer tablet

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5173,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Serwis Komputerowy IT, Krakowska 28, 34-100 Wadowice

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5512358257

7.3.4)Miejscowość

Wadowice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213200-7Komputer tablet
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 176 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
95 160 zł543 681 zł
Rozstęp międzykwartylowy
448 521 zł
Źródło próbki
CPV 30213· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
95 160 zł
Mediana
199 176 zł
Górny kwartyl
543 681 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Starostwo Powiatowe prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Proszowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6640 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213200-7 (Komputer tablet). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Serwis Komputerowy IT, Krakowska 28, 34-100 Wadowice (Wadowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.