Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 bez rozstrzygnięcia7 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1Stała obsługa eksploatacyjna i konserwacja kotłowni opalanej paliwem stałym (ekogroszek) w zasobach SOI Bytom oraz dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego zlokalizowanego w kompleksie wojskowym w Toszku w sezonie grzewczym 2021/2022
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    Część 2Stała obsługa eksploatacyjna kotłowni na paliwo stałe (ekogroszek) w zasobach SOI Katowice w kompleksie wojskowym w Będzinie przy ul. Kościuszki 32 w sezonie grzewczym 2021/2022
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie okresowych przeglądów, konserwacji, regulacji spalania w kotłowni gazowej i kotłowniach olejowych oraz pełne serwisowanie kotłowni zgodnie z wymogami normatywnymi kotłowni w całym okresie trwania umowy w kompleksach w Kędzierzynie
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni w kompleksie wojskowym Tarnowskie Góry–Lasowice ul. Częstochowska w sezonie grzewczym 2021/2022
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Obsługa eksploatacyjna i konserwowanie urządzeń grzewczych w kotłowniach: olejowej i gazowej znajdujących się w kompleksie wojskowym administrowanym przez 4 WOG w Gliwicach będącym w zasobach Sekcji Obsługi Infrastruktury w Bielsku – Białej
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Obsługa urządzeń grzewczych w Gliwicach przy ul. Andersa 47 w obiektach administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy – Sekcję Obsługi Infrastruktury w Gliwicach
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sezonowa obsługa kotłowni w kompleksie administrowanym przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy – Sekcję Obsługi Infrastruktury w Gliwicach przy ul. Arki Bożka 9 w Kuźni Raciborskej
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG w podziale na 7 części.

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG w podziale na 7 części”, wybierając 5 wykonawców. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 20 października 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPUH EKMAR-2 (części 2, 4); PW Entalpia (część 3); BJTECH Janusz Budziński (część 5); HUNGER-BUD Sp. z o.o. (część 6) oraz 1 innych.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    Podstawa prawna udzielenia zamówienia to art. 275 pkt 1 ustawy, czyli tryb podstawowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-121

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/4wog/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostak wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Obsługa, konserwacja i serwisowanie instalacji grzewczych w 4 WOG w podziale na 7 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-14b45778-f67d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00239094

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00001849/27/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Obsługa eksploatacyjna i konserwacja kotłowni w sezonie grzewczym 2021/2022

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00142158/03

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4WOG-1200.2712.39.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

525538,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stała obsługa eksploatacyjna i konserwacja kotłowni opalanej paliwem stałym (ekogroszek) w zasobach SOI Bytom oraz dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego zlokalizowanego w kompleksie wojskowym w Toszku
w sezonie grzewczym 2021/2022.

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

179852,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stała obsługa eksploatacyjna kotłowni na paliwo stałe (ekogroszek)
w zasobach SOI Katowice w kompleksie wojskowym w Będzinie przy
ul. Kościuszki 32 w sezonie grzewczym 2021/2022

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

17697,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie okresowych przeglądów, konserwacji, regulacji spalania w kotłowni gazowej i kotłowniach olejowych oraz pełne serwisowanie kotłowni zgodnie
z wymogami normatywnymi kotłowni w całym okresie trwania umowy
w kompleksach w Kędzierzynie-Koźlu ul. Łukasiewicza i Składzie Krapkowice administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy – Sekcja Obsługi Infrastruktury w Krapkowicach

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

7170,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stała obsługa eksploatacyjna, konserwacja i serwisowanie kotłowni
w kompleksie wojskowym Tarnowskie Góry–Lasowice ul. Częstochowska w sezonie grzewczym 2021/2022

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

132260,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa eksploatacyjna i konserwowanie urządzeń grzewczych w kotłowniach: olejowej i gazowej znajdujących się w kompleksie wojskowym administrowanym przez 4 WOG w Gliwicach będącym w zasobach Sekcji Obsługi Infrastruktury w Bielsku – Białej w sezonie grzewczym 2021/2022.

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

16112,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa urządzeń grzewczych w Gliwicach przy ul. Andersa 47 w obiektach administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy – Sekcję Obsługi Infrastruktury w Gliwicach

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

114689,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sezonowa obsługa kotłowni w kompleksie administrowanym przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy – Sekcję Obsługi Infrastruktury w Gliwicach przy ul. Arki Bożka 9 w Kuźni Raciborskej

4.5.3.)Główny kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

28720,95 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31291,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31291,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31291,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH EKMAR-2

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481004746

7.3.3)Ulica

Główna 4

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-605

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31291,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-04-30

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11820,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11820,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11820,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW Entalpia

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291231417

7.3.3)Ulica

Rubinowa 1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-012

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11820,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-10-01 do 2022-04-30

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156456,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

156456,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156456,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH EKMAR-2

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481004746

7.3.3)Ulica

Główna 4

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-605

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156456,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-15 do 2022-05-15

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20339,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20339,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20339,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BJTECH Janusz Budziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6311122814

7.3.3)Ulica

Olchowa 18/3

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20339,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-10-01 do 2022-05-15

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HUNGER-BUD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9542731124

7.3.3)Ulica

Markiefki 49

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-213

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-08-31

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33496,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33496,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33496,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HOSTEX KAMIL WOJCIECHOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482784172

7.3.3)Ulica

Sportowa 20/4

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-800

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33496,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-10-01 do 2022-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50721000-5Obsługa instalacji grzewczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50721000-5 (Obsługa instalacji grzewczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.