Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
872 800 zł
Umowa zawarta
20 września 2021
Okres realizacji
od 20 września 2021 do 30 grudnia 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości oraz rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

Zamawiający Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich (Strzelce Opolskie, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Ogólnobudowlane i Rozbiórkowe Waldemar Hurek. Wartość umowy: 872 800 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
872 800 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Ogólnobudowlane i Rozbiórkowe Waldemar Hurek (Izbicko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 872 799,99 zł (umowę zawarto 20 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 września 2021 r. do 30 grudnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320940

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Klonowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Strzelce Opolskie

1.5.3.)Kod pocztowy

47-100

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_2_strzelce_opolskie@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-nr-2-w-strzelcach-opolskich

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.zp.sw.gov.pl, www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zakład Karny

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96ac7de5-0016-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00231368

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00019459/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa placów spacerowych przy pawilonie B

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00153119/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKw.2232.7.2021.RK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa placu spacerowego przy pawilonie B w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach
Opolskich

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

872799,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

872799,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

872799,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Ogólnobudowlane i Rozbiórkowe Waldemar Hurek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7561128020

7.3.3)Ulica

Suchodaniec, ul. Mickiewicza 18

7.3.4)Miejscowość

Izbicko

7.3.5)Kod pocztowy

47-180

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

872799,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-20 do 2021-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelce Opolskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 872 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Ogólnobudowlane i Rozbiórkowe Waldemar Hurek (Izbicko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.