Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
1 010 610 zł
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%Termin realizacji20%Doświadczenie kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5 części zamówienia

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 010 610 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 października 2021
Łączna wartość umów
1 010 610 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Robót Melioracyjnych i Remontowo- Budowlanych DRENBUD 30-434 Kraków, ul. Białostocka 12 (część 1); MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów (części 2, 3, 5); Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o. ul. Grzegórzecka 67c/141A, 31-559 Kraków (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 010 610,39 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żelazna 59a

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-848

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kzgw@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wody.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.przetargi.wody.gov.pl.

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5 części zamówienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e6f1ef12-ea20-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00222241

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00010273/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.18 Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów - RZGW Kraków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00122718/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KR.ROZ.2810.94.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

751023,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

4.5.5.)Wartość części

49959,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

34823,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

159959,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

399983,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

279613,76 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57505,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121335,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89873,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Robót Melioracyjnych i Remontowo- Budowlanych DRENBUD 30-434 Kraków, ul. Białostocka 12

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

67 900 111 06

7.3.3)Ulica

ul. Białostocka 12

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-434

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89873,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41204,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41204,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41204,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

873-106-46-74

7.3.3)Ulica

Wesołów

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn, Wesołów

7.3.5)Kod pocztowy

32-840

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41204,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

178542,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178542,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178542,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

873-106-46-74

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn, Wesołów

7.3.5)Kod pocztowy

32-840

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178542,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

397805,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

439110,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

397805,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o. ul. Grzegórzecka 67c/141A, 31-559 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

679-006-66-56

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-559

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

397805,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

303183,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

303183,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

303183,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

873-106-46-74

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn, Wesołów

7.3.5)Kod pocztowy

32-840

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

303183,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
890 308 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
355 977 zł1 908 310 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 552 333 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
355 977 zł
Mediana
890 308 zł
Górny kwartyl
1 908 310 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 010 610 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Robót Melioracyjnych i Remontowo- Budowlanych DRENBUD 30-434 Kraków, ul. Białostocka 12 (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.