Przygotowanie do druku, druk i dostawa broszur promujących Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.
Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie do druku, druk i dostawa broszur promujących Program Współpracy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
11 sierpnia 2021
Termin ofert: 19 sierpnia 2021 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 września 2021
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 października 2021
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Projektów Europejskich |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Centrum Projektów Europejskich |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 141681456 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Domaniewska 39a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-672 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 223783100 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@cpe.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.cpe.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8689a579-f9fa-11eb-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00212709 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2021-10-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00145870/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przygotowanie do druku, druk i dostawa broszur promujących Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie do druku i druk broszur promujących Program Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 w dwóch językach (polskim i angielskim) wraz z ich dostawą do siedziby Zamawiającego. Wykonawca ma 8 dni kalendarzowych (w tym minimum 6 dni roboczych) na wydruk i wysłanie publikacji od momentu otrzymania plików produkcyjnych, które Zamawiający przekaże w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od podpisania umowy. Wskazany termin jest maksymalnym terminem realizacji zamówienia. Zamawiający dokona oceny ofert pod kątem oferowanego przez Wykonawcę terminu realizacji zamówienia. Zamawiający akceptuje wyłącznie druk wysokiej jakości, bez przebarwień, rozmyć i innych wad związanych z nieprawidłowym przygotowaniem publikacji do druku lub z powodu złej kalibracji maszyn drukarskich. W przypadku stwierdzenia wad Wykonawca zobowiązuje się do powtórzenia druku w ciągu 4 dni roboczych od momentu stwierdzenia wad. Zamówienie obejmuje również dostawę i wniesienie na koszt Wykonawcy na adres: ul. Głowackiego 14, 10-448 Olsztyn – IV piętro (w budynku jest winda) – dostawa w ciągu dwóch dni kalendarzowych od dnia wysyłki. 1. Wydruk broszury „Heritage” („Dziedzictwo”) zawierającej opis projektów regularnych oraz dwóch Dużych Projektów Infrastrukturalnych (w języku polskim i języku angielskim) wraz ze zdjęciami i grafikami. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-09-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 14 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PAWELAK Janusz |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | PEŁKA Dariusz SIL-VEG-DRUK, ŚMICH Dariusz SILVEGDRUK |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7561000550 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wieniawskiego 21 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lubliniec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 42-700 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2928,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00183358/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-09-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2928,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →