Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
382 556 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    190 515 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 419 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 320 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    31 302 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Jakość oferowanych produktów40%Termin realizacji jednorazowej dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław

Zamawiający Strefa Kultury Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury…”, wybierając ofertę wykonawcy Videodruk Piotr Pronobis. Łączna wartość umów: 382 556 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Strefa Kultury WrocławWrocław, Dolnośląskieopublikowano 29 września 2021
Łączna wartość umów
382 556 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Videodruk Piotr Pronobis za łącznie 382 555,83 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Strefa Kultury Wrocław

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021907583

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świdnicka 8B

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-067

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

joanna.kowalska@strefakultury.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://strefakultury.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://strefakultury.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa2988f9-ea63-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00196979

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00081184/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa materiałów reklamowych z logotypami

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00122876/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP-2/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

311020,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław. 2. Przedmiotem zamówienia w części 1 są elementy ubioru z nadrukiem: a) bluza typu kangurka - 1500 szt.; b) bluza klasyczna - 800 szt.; c) koszulka z krótkim rękawem - wzór 1 - 1000 szt., wzór 2 - 300 szt. wzór 3 - 300 szt.; d) czapka z daszkiem - 400 szt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w tym załączniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

18230000-0 - Odzież różna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18331000-8 - Koszulki

4.5.5.)Wartość części

154890,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław. 2. Przedmiotem zamówienia w części 2 są tekstylia i gadżety z nadrukiem: a) torba bawełniana z uchwytami - wzór 1 - 1000 szt., wzór 2 - 250 szt., wzór 3-100 szt.; b) komin poliestrowy - 310 szt.; c) kubek ceramiczny - 225 szt.; d) pendrive - 110 szt.; e) powerbank - 510 szt; f) parasol - 410 szt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w tym załączniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18230000-0 - Odzież różna

18930000-7 - Worki i torby

32582000-6 - Nośniki danych

39221110-1 - Naczynia

39295200-8 - Parasole

4.5.5.)Wartość części

60503,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław. 2. Przedmiotem zamówienia w części 3 są skarpetki, szaliki i ręczniki tkane: a) skarpetki - 1525 par; b) szaliki - 1500 szt.; c) ręczniki - 510 szt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w tym załączniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

39514100-9 - Ręczniki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18317000-4 - Skarpety

18420000-9 - Dodatki odzieżowe

4.5.5.)Wartość części

70178,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych na potrzeby samorządowej instytucji kultury Strefa Kultury Wrocław. 2. Przedmiotem zamówienia w części 4 są workoplecaki z nadrukiem w ilości 510 szt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w tym załączniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.)Wartość części

25449,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

190514,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190514,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

190514,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Videodruk Piotr Pronobis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981550803

7.3.3)Ulica

ul. Zabrodzka 2 lok. 2

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-336

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

190514,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-12-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74419,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74419,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74419,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Videodruk Piotr Pronobis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981550803

7.3.3)Ulica

ul. Zabrodzka 2 lok. 2

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-336

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74419,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-12-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86319,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86319,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86319,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Videodruk Piotr Pronobis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981550803

7.3.3)Ulica

Zabrodzka 2 lok. 2

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-336

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86319,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-12-15

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31302,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31302,27 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31302,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Videodruk Piotr Pronobis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981550803

7.3.3)Ulica

Zabrodzka 2 lok. 2

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-336

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31302,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18230000-0Odzież różna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Strefa Kultury Wrocław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 382 556 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18230000-0 (Odzież różna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Videodruk Piotr Pronobis (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.