Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 161 650 zł
Umowa zawarta
20 września 2021
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 161 650 zł – 1 194 478 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi ppoż. nr 14-I etap (Leśnictwo Zielona Chocina)

Zamawiający Nadleśnictwo Osusznica (Osusznica, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi ppoż. nr 14-I etap (Leśnictwo Zielona Chocina)”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe i Ziemne Henryk Reclaf. Wartość umowy: 1 161 650 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo OsusznicaOsusznica, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 22 września 2021
Wartość umowy
1 161 650 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe i Ziemne Henryk Reclaf (Bytów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 161 650,45 zł (umowę zawarto 20 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 161 650,45 zł do 1 194 478,29 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail