Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 3 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
139 844 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Obsługa odladzarek GL-1800AP BL Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ
    Wartość umowy
    61 236 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Obsługa holowników (ciągników) sprzętu lotniczego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V swz oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ
    Wartość umowy
    78 608 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Obsługa rozrusznika Hobart. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V swz oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Obsługa spalinowych ogrzewaczy powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Obsługa urządzeń NOSP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przegląd sprzętu naziemnej obsługi statków powietrznych (NOSP)

Zamawiający 33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu (Powidz, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przegląd sprzętu naziemnej obsługi statków powietrznych (NOSP)”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 139 844 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
139 844 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Megmar Logistics & Consulting Sp. zo .o. (część 1); megmar Logistics & Consulting (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 139 844,05 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

33. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 310188854

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Witkowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Powidz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-430

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

261544261

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://33bltr.wp.mil.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


obronność

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przegląd sprzętu naziemnej obsługi statków powietrznych (NOSP)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b03957b4-ef67-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00182919

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00011254/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Usługa przeglądu sprzętu naziemnej obsługi statków powietrznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00129077/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

13/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

239599,82 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa odladzarek GL-1800AP BL Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu

4.5.5.)Wartość części

49785,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa holowników (ciągników) sprzętu lotniczego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V swz oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu

4.5.5.)Wartość części

63908,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa rozrusznika Hobart. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V swz oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu

4.5.5.)Wartość części

19108,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa spalinowych ogrzewaczy powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu

4.5.5.)Wartość części

56949,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa urządzeń NOSP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w ust. 2 części V SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

50210000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu

4.5.5.)Wartość części

49847,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61236,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61236,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61236,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Megmar Logistics & Consulting Sp. zo .o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752637229

7.3.3)Ulica

Marii Skłodowskiej - Curie 10

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61236,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78608,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78608,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78608,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

megmar Logistics & Consulting

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752637229

7.3.3)Ulica

Marii Skłodowskiej - Curie 10

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78608,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak złożonych ofert.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak złożonych ofert.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak złożonych ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Powidz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 139 844 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50210000-0 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych i innego sprzętu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Megmar Logistics & Consulting Sp. zo .o. (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.