Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
10 273 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2021
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usługi wsparcia dla systemu telekomunikacyjnego Panasonic na okres 24 miesięcy

Zamawiający Główny Inspektorat Farmaceutyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usługi wsparcia dla systemu telekomunikacyjnego Panasonic na okres 24 miesięcy”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o. Wartość umowy: 10 273 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Główny Inspektorat FarmaceutycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 września 2021
Wartość umowy
10 273 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 10 272,96 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016182425

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Senatorska 12

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-082

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gif@gif.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gif.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gif.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usługi wsparcia dla systemu telekomunikacyjnego Panasonic na okres 24 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5f303b9-eabc-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00173265

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00022679/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Zakup usługi wsparcia dla systemu telekomunikacyjnego Panasonic na okres 24 miesięcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00123203/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BAG.261.6.2021.API

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi wsparcia technicznego dla systemu telekomunikacyjnego Panasonic na okres 24 miesięcy

4.5.3.)Główny kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50330000-7 - Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10272,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10272,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10272,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272242895

7.3.3)Ulica

ul. Gizów 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-249

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10272,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356300-1Usługi wsparcia technicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 056 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 853 zł371 099 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 247 zł
Źródło próbki
CPV 71356· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
151 853 zł
Mediana
234 056 zł
Górny kwartyl
371 099 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Inspektorat Farmaceutyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 10 273 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71356300-1 (Usługi wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.