Wynik częściowy: umowy w 1 z 5 części, 4 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
62 976 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 21) Odśnieżanie równiarką samojezdną min. 120 KM - wyposażoną w lemiesz o zmiennej geometrii. Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 2 – 80,0 godz. Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 2 - 1 szt
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Unieważniona
    Część 31) Odśnieżanie ładowarką jednonaczyniową kołową o pojemności łyżki min. 3,5 m3 Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 3 - 100,00 godz. Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 3 - 1 szt
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    62 976 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 5 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022”

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach (Żarki, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 62 976 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
62 976 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 sierpnia 2021

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    30 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 1 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 62 975,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151405866

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Myszkowska, 59

1.5.2.)Miejscowość

Żarki

1.5.3.)Kod pocztowy

42-310

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

343148304

1.5.8.)Numer faksu

343148304

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzd.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.myszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/pzdmyszkow

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99247774-e545-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00161896

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002847/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021/2022

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00115305/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD/5/332/DW/SD/2021, PZD/7/342/DP/SD/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

911511,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Likwidacja gołoledzi przy użyciu piaskarko-solarki zamontowanej na samochodzie ciężarowym wraz z odśnieżaniem pługiem średnim.
Samochód ciężarowy pod piaskarko-solarkę musi posiadać napęd min. na dwie osie (dopuszcza się napęd 6x4) min.190 KM, dopuszcza się świadczenie usług samochodem ciężarowym z piaskarką (P-1) - w ilości określonej poniżej. Samochody ciężarowe z piaskarką i piaskarko-solarką muszą być wyposażone w pług średni, urządzenie GPS wraz z możliwością wydruku raportu pracy sprzętu oraz w telefon komórkowy i radio CB.
Piaskarko-solarka – posyp prawy, posyp lewy lub całą szerokością, procentowe sterowanie ilości mieszanki, sterowanie piaskarko-solarki z kabiny samochodu (własny napęd niezależny od ruchu samochodu).
Pług odśnieżny "średni" zamontowany na samochodzie ciężarowym wyposażonym w piaskarko-solarkę bądź piaskarkę, sterowanie pługiem z kabiny samochodu (w prawo, w lewo)
Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług:
- 54.000,00 km (praca)
- około 24.000,00 godz. dyżuru domowego
Wymagana ilość jednostek sprzętowych - 7 szt.
dopuszcza się zastosowanie jednostek sprzętowych o rodzaju i w ilości: opłużony samochód ciężarowy z zamontowaną piaskarko-solarką - min. 5 szt.; opłużony samochód ciężarowy z zamontowaną piaskarką (P-1) - min. 2 szt.
Informacje dodatkowe:
1. Godziny „dyżuru domowego” dla części 1 liczone będą w okresie: 1 listopad 2021 r. do 31 marzec 2022 r.
2. Umowy na świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021/2022 będą obowiązywać od 1 listopada 2021 r. do 30 kwiecień 2022 r. - z zastrzeżeniem przedłużenia lub skrócenia wskazanego terminu w zależności od powstania, utrzymywania i zakończenia warunków zimowych w sezonie 2021/2022.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

853416 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Odśnieżanie równiarką samojezdną min. 120 KM - wyposażoną w lemiesz o zmiennej geometrii.
Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 2 – 80,0 godz.
Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 2 - 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

8640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Odśnieżanie ładowarką jednonaczyniową kołową o pojemności łyżki min. 3,5 m3
Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 3 - 100,00 godz.
Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 3 - 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

20520,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Odśnieżanie i wykonywanie załadunku piasku i mieszanek piaskowo-solnych koparko-ładowarką na podwoziu kołowym o pojemności łyżki min. od 1,0 m3 do max. 2,0 m3
Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 4: - 300,00 godz. (praca), - 300,00 godz. (dyżur)
Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 4 - 1 szt.
Informacje dodatkowe:
1. Dyżury operatora i sprzętu Wykonawcy dla części 4 będą obowiązywały w miesiącach grudzień 2021 - luty 2022. W tym okresie Wykonawca otrzyma z tygodniowym wyprzedzeniem harmonogram czasu pracy i będzie zobowiązany do zapewnienia zarówno sprzętu jak i operatora w wyznaczonym czasie. Dyżur jednostki sprzętowej oraz operatora będzie odbywał się na bazie PZD.
2. UWAGA: Wynagrodzenie za godziny dyżuru zostaną naliczone przez Wykonawcę tylko zgodnie z harmonogramem przekazanym przez PZD.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

38880,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Likwidacja gołoledzi oraz mechaniczne i ręczne odśnieżanie nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie.
Mechaniczne odśnieżanie i likwidacja gołoledzi na nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych należy wykonać za pomocą opłużonego pojazdu mechanicznego bądź ciągnika rolniczego, konstrukcyjnie dostosowanego do montażu pługa oraz rozrzutnika piachu o dopuszczalnej masie całkowitej wraz z osprzętem i ładunkiem nieprzekraczającej 3,5 tony.
2) Pozimowe zamiatanie nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych objętych zimowym utrzymaniem
Szacunkowy zakres do przepracowania w ramach realizacji usług dla CZĘŚCI 5:
- 20 akcji x 53 010,0 mb (zimowe utrzymanie);
- 1 akcja x 53 010,0 mb (pozimowe zamiatanie)
Wymagana ilość jednostek sprzętowych dla CZĘŚCI 5 - min. po 2 szt. dla pkt 1) i min. po 2 szt. dla pkt 2)
Uwaga: Wykaz chodników i ścieżek stanowiący załącznik nr 10 do SWZ zawiera inną łączną długość chodników i ścieżek pieszo-rowerowych objętych zimowym utrzymaniem. TRASA Nr 3 - GMINA POCZESNA, GMINA PORAJ, POSTĘP (DW Nr 791) zostanie włączona do zimowego utrzymania tylko z chwilą oddania remontowanego odcinka do utrzymania przez PZD. Wykonawca zobowiązany będzie do utrzymania tylko zleconych przez Zamawiającego odcinków. Wykonawca nie może domagać się zwiększenia ilości zlecanych metrów do utrzymania. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia lub zmniejszenia ilości metrów zlecanych do zimowego utrzymania.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

62975,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na realizację usług w ramach zadania „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022” w zakresie części 1 do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26.07.2021 r. do godziny 10:00, wpłynęła oferta:
Konsorcjum Firm:
LIDER: Firma Usługowo-Handlowa "JAGODA" Sławomir Jagoda, ul. Magazynowa 32H, 42-260 Kamienica Polska
PARTNER I: Usługi Transportowe Marian Pilis, ul. Sobieskiego 101, 42-320 Niegowa
PARTNER II: F.T.U.H. "DAMIREX" Damian Zwolinski, ul. Kochanowskiego 2d, 42-300 Myszków
PARTNER III: Firma Transportowa, Usługowo-Handlowa Wojciech Ćwiek, ul. Legionów Polskich 47, 42-235 Biała Wielka

Wartość brutto oferty: 1 470 960,00 zł. Zamawiający podał na stronie prowadzonego postępowania kwotę jaką przeznacza na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, w związku z tym zdecydowano o unieważnieniu postępowania w zakresie części 1.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na realizację usług w ramach zadania „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022” w zakresie części 2 do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26.07.2021 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na realizację usług w ramach zadania „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022” w zakresie części 3 do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26.07.2021 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu na realizację usług w ramach zadania „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2021-2022” w zakresie części 4 do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 26.07.2021 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62975,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62975,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62975,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.U.H . JOTEM 2 MAŁGORZATA BĄTOREK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

649 101 51 02

7.3.3)Ulica

WILLOWA 7,

7.3.4)Miejscowość

WŁODOWICE

7.3.5)Kod pocztowy

42-421

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62975,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-10-15 do 2022-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie z/s w Żarkach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żarki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 62 976 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.U.H . JOTEM 2 MAŁGORZATA BĄTOREK (WŁODOWICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.