Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W terminie składania ofert, który upłynął 23.08.2021r. o godz. 10.00 wpłynęły dwie oferty, których ceny przekraczają środki jakie Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ: „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (…)”

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego autobusu 18 osobowego (17+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewozu 3 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Zamawiający Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie (Bażanowice, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa fabrycznie nowego autobusu 18 osobowego (17+1) przystosowanego do przewozu osób…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W terminie składania ofert, który upłynął 23.08.2021r. o godz. 10.00 wpłynęły dwie oferty, których ceny przekraczają środki jakie Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W CIESZYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070926987

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zamkowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Bażanowice

1.5.3.)Kod pocztowy

43-440

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@psonicieszyn.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://psonicieszyn.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://psonicieszyn.org/strona/biuletyn-informacji-publicznej

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Dbanie o godność, szczęście i jakość życia osób z niepełnosprawnością intelektualną

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego autobusu 18 osobowego (17+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewozu 3 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ef59fe09-fa72-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00157574

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00092672/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa fabrycznie nowego autobusu 18 osobowego (17+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewozu 3 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00144993/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.2.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu 18 osobowego (17+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewozu 3 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich dla potrzeb Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” dotyczy projektu pn.: „Zakup autobusu do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich”, współfinansowanego ze środków PFRON.
2. Zamawiający wymaga, aby samochód był fabrycznie nowy i nie używany, spełniający minimalne wymogi sprzętowe i techniczne określone w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34120000-4 - Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W terminie składania ofert, który upłynął 23.08.2021r. o godz. 10.00 wpłynęły dwie oferty, których ceny przekraczają środki jakie Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ: „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (…)”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bażanowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34120000-4 (Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.