Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 13.08.2021r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)

Zamawiający Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji (Wolin, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 13.08.2021r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000287444

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zamkowa 23

1.5.2.)Miejscowość

Wolin

1.5.3.)Kod pocztowy

72-510

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.ckis@gminawolin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ckis.gminawolin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ddbb00f-f03e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00152096

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Operacja pn. „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00130481/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.9.2021.MS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

345618,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn: „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)”.
Zakres robót:
- budowa pomostu stałego-rekreacyjnego na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Projektuje się pomost w kształcie litery „T”, na stalowych palach, z pokładem drewnianym, służących do cumowania niewielkich jednostek pływających, jak łodzie, kajaki, jachty, i rekreacji. (Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy). W związku z powyższym projektowany pomost lokalizowany jest w strefie przybrzeżnej (płytkich wód jeziora Wisełka), tak aby nie przekraczać głębokości 2,5m od korony pomostu do dna akwenu. Zakłada się główne użytkowanie jako rekreacyjne;
- budowa ścieżki spacerowej wzdłuż ul. Warnowskiej i brzegu jeziora Wisełka. Przy ścieżce planuje się uporządkowanie terenu i zieleni, w tym rewitalizacja trawników i nasadzenia izolacyjne, w zakresie inwestycji oraz bezpośrednio z nią sąsiadującego, niezbędne wycinki nieuporządkowanej zieleni kolidującej z trasą ścieżki i nasadzenia zielenią niską;
- montaż elementów małej architektury: ławki, śmietniki, urządzenia zewnętrzne rekreacyjno-sportowe, grille stałe wraz z towarzyszącym stołem z dwoma ławami, zadaszona altana ze stołem i ławkami, odgrodzenie terenów rekreacyjnych od jezdni ul. Warnowskiej elementami małej architektury i zieleni niskiej;
- budowa infrastruktury technicznej - oświetlenia terenu i montaż lamp parkowych;
- obsługa geodezyjna zadania.
Szczegółowy zakres robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót budowlanych, opinii geotechnicznej oraz projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 13.08.2021r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wolin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45244000-9 (Wodne roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.