Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 200 000 zł
Umowa zawarta
16 sierpnia 2021
Okres realizacji
98 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa budynku po byłej szkole podstawowej na środowiskowy dom samopomocy – etap drugi

Zamawiający Gmina Główczyce (Główczyce, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa budynku po byłej szkole podstawowej na środowiskowy dom samopomocy – etap drugi”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA BUDOWLANA SKIERKA. Wartość umowy: 1 200 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GłówczyceGłówczyce, Pomorskieopublikowano 17 sierpnia 2021
Wartość umowy
1 200 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA BUDOWLANA SKIERKA (LUBOWIDZ), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 200 000,00 zł (umowę zawarto 16 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 98 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail