Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
379 815 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Druty Kirschnera, klamry, śruby stosowane w ortopedii
    Wartość umowy
    66 636 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Pętle do usuwania migdałków – 1 500szt
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Urządzenie do kriolezji przy zabiegach chrurgicznych
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Wózki inwalidzkie, waga
    Wartość umowy
    12 485 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Krzesła i fotele biurowe
    Wartość umowy
    7257 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Rękawice diagnostyczne, medyczne
    Wartość umowy
    261 014 zł
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Prześcieradło jednorazowe
    Wartość umowy
    17 823 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Chłodziarka na lekarstwa z elektroniką komfortową
    Wartość umowy
    7954 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Aparat kriochirurgiczny, dermatologiczny
    Wartość umowy
    6645 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena30%Ocena techniczno-użytkowa70%Cena60%Okres gwarancji40%Ocena techniczno-użytkowa dotyczy zadania nr 6 i nr 1040%Ocena techniczno-użytkowa40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Druty ortopedyczne, pętle do migdałków, urządzenie do kriokinezji, wózki inwalidzkie, rękawice diagnostyczne, prześcieradła jednorazowe, krzesła, fotele itp.

Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Druty ortopedyczne, pętle do migdałków, urządzenie do kriokinezji, wózki inwalidzkie,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 379 815 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
379 815 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ChM sp. z o.o (część 1); VIGO Agnieszka Wójcik (części 4, 5); ZARYS International Group Sp . z o.o (część 6); ZARYS International Group Sp. z o.o (część 7) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 379 814,58 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295580

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żołnierska 18a

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-561

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wssd.olsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wssd.olsztyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.wssd.olsztyn.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Druty ortopedyczne, pętle do migdałków, urządzenie do kriokinezji, wózki inwalidzkie, rękawice diagnostyczne, prześcieradła jednorazowe, krzesła, fotele itp.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03789ee1-e93f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00148701

2.6.)Wersja ogłoszenia

02

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00004691/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Implanty chirurgiczne i druty ortopedyczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00120592/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP-332-63PN-2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Druty Kirschnera, klamry, śruby stosowane w ortopedii

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

66666,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Pętle do usuwania migdałków – 1 500szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141411-4 - Skalpele i noże chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

6666,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – Urządzenie do kriolezji przy zabiegach chrurgicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

33160000-9 - Techniki operacyjne

4.5.5.)Wartość części

97222,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – Wózki inwalidzkie, waga

4.5.3.)Główny kod CPV

33193100-0 - Pojazdy inwalidzkie i wózki inwalidzkie

4.5.5.)Wartość części

13425,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – Krzesła i fotele biurowe

4.5.3.)Główny kod CPV

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

4.5.5.)Wartość części

6341,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – Rękawice diagnostyczne, medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

360185,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 – Prześcieradło jednorazowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.5.)Wartość części

18055,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8 - Chłodziarka na lekarstwa z elektroniką komfortową

4.5.3.)Główny kod CPV

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

4.5.5.)Wartość części

8130,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 9 - Aparat kriochirurgiczny, dermatologiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

33166000-1 - Przyrządy dermatologiczne

4.5.5.)Wartość części

5555,55 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66636,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66636,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66636,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ChM sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9661176019

7.3.4)Miejscowość

Juchnowiec Kościelny

7.3.5)Kod pocztowy

16-061

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66636,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert w zakresie zadania nr 2

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert w zakresie zadania nr 3

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12484,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12484,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12484,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VIGO Agnieszka Wójcik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321279328

7.3.4)Miejscowość

Katarzynów

7.3.5)Kod pocztowy

95-035

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12484,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7257,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7257,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7257,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VIGO Agnieszka Wójcik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321279328

7.3.4)Miejscowość

Katarzynów

7.3.5)Kod pocztowy

95-035

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7257,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

261014,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

421200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

261014,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp . z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261014,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17822,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17822,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17822,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17822,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7954,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10701,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7954,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Frost Tomasz Jankowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270100493

7.3.4)Miejscowość

Łomianki

7.3.5)Kod pocztowy

05-092

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7954,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6644,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6644,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6644,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bechtold&CO Magdalena Bechtold

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7261249558

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-350

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6644,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 36

Informacje dodatkowe

Część zamówienia nr 10
Wartość części *78703,70
Kod waluty *PLN
Krótki opis przedmiotu zamówienia *
Zadanie nr 10 – Rękawice diagnostyczne, medyczne
Główny kod CPV * 33141420-0- Rękawice chirurgiczne
SWZ uległ modyfikacji, która polegała na wydzieleniu poz. 1 z zadania nr 6 i utworzeniu z niej kolejnego, odrębnego zadania - części zamówienia , która otrzymuje kolejny nr 10.
Informacje o zakończeniu postępowania dla części nr 10- Postępowanie zakończone - zawarciem umowy
Informacje o ofertach dla części nr 10
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków *
1
Liczba ofert wariantowych
Liczba ofert dodatkowych
Liczba otrzymanych ofert złożonych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców * 1
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego *0
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG *0
Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską ceną lub koszt *0
Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt *0
Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem * 60264,00
Kod waluty *PLN
Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem *60264,00
Kod waluty *PLN

Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia * 60264,00
Kod waluty *PLN

Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową *NIE
Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną *NIE

Informacje o wykonawcy, któremu udzielono zamówienia dla części nr 10
Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia *NIE
Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy
Krajowy numer identyfikacyjny * 6771036424

Dane adresowe wykonawcy, któremu udzielono zamówienia dla części nr 10
Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia * Mercator Medical S.A
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - ulica
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - miejscowość *Kraków
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kod pocztowy 31-327
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - województwo: Małopolskie
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kraj *Polska

Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom *NIE
Informacje dotyczące umowy dla części nr 10
Data zawarcia umowy *2021-08-06
Wartość umowy/umowy ramowej * 60264,00
Kod waluty *PLN

Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia


Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej dla części nr 10
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej *MIESIĄCE

Okres realizacji - MIESIĄCE * 12 MIESIĘCY

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33183100-7Implanty ortopedyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 171 800 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
492 644 zł5 374 254 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 881 610 zł
Źródło próbki
CPV 33183100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
492 644 zł
Mediana
1 171 800 zł
Górny kwartyl
5 374 254 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 379 815 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33183100-7 (Implanty ortopedyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ChM sp. z o.o (Juchnowiec Kościelny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.