Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

Zamawiający Gmina Solec-Zdrój (Solec-Zdrój, Świętokrzyskie) opublikował wynik postępowania „Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Solec-ZdrójSolec-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 10 sierpnia 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik postępowaniaBieżące

    10 sierpnia 2021

    0 ofert

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie…

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Solec-Zdrój

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010754

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 10

1.5.2.)Miejscowość

Solec-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

28-131

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

413776039

1.5.8.)Numer faksu

413776022

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@solec-zdroj.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.solec-zdroj.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://solec-zdroj.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-70324fa6-e494-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00144091

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00011200/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2020/2021

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00116585/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SOO.VII.4464.1.2021.I

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

215586,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia - Dowóz i odwóz dzieci i uczniów do Zespołu Szkół w Solcu-Zdroju oraz Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie w roku szkolnym 2020/2021, realizowany w formie zakupu biletów miesięcznych

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów następujących szkół z terenu Gminy Solec-Zdrój w roku szkolnym 2021/2022:
a) Zespołu Szkół w Solcu-Zdroju – około 129 uczniów i 7 dzieci przedszkolnych,
b) Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie – około 116 uczniów i 7 dzieci przedszkolnych.
2. Liczba uczniów objętych zamówieniem wynosi około 259 w tym 245 uczniowie szkół podstawowych, 14 dzieci przedszkolne.
3. Liczby uczniów są wielkościami prognozowanymi – mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia. Nie można podać maksymalnej liczby biletów oraz wskazać kiedy liczba biletów może ulec zmianie, gdyż decydują o tym indywidualne przypadki losowe, na co Zamawiający nie ma wpływu.
4. Zamawiający będzie dokonywał zakupu biletów miesięcznych dla uczniów na podstawie ustawy z dnia 20 czerwca 1992r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. z 2018 r. poz. 295 ze zm).
5. Faktury za zakup biletów na poszczególne miesiące będą wystawiane na gminę.
6. Kursy pojazdów przystosowanych do przewozu osób będą odbywały się w dni nauki szkolnej zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 Ministerstwa Edukacji Narodowej.
7. Przewidywane godziny dowozu uczniów do szkół: od 6.50 do 8.00 (zajęcia w szkołach będą rozpoczynać się o godzinie 8.00).
8. Przewidywane godziny odwozu: od 12.40 do 15.20. Godziny odwozu uczniów mogą ulec zmianie w poszczególnych szkołach.
9. Wykonawca ustali z Zamawiającym szczegółowy rozkład jazdy pojazdów przystosowanych do przewozu osób do poszczególnych szkół i rozwiesi go na wyznaczonych przystankach.
10. Harmonogram przywozu uczniów do poszczególnych szkół:
Piasek Mały (19) – Kolonia Zagajów (10) – Zagajów (11) – Chinków (2) – Strażnik (8) – Solec-Zdrój szkoła (50)
Piestrzec (52) – Zborów szkoła (52)
Sułkowice (15) – Kików (14) – Zborów szkoła (29)
Zagaje Kik. (2) – Kików (21) – Zborów szkoła (23) - Włosnowice (12) – Solec szkoła (4) – Zborów szkoła (8)
Zagórzany (2) – Wełnin (39) – Solec-Zdrój szkoła (41)
Zielonki (9) – Ludwinów (9) – Świniary (23) – Solec-Zdrój szkoła (41)
Magierów (4) – Żuków (7) – Zborów szkoła (11)
11. Harmonogram odwozu uczniów z poszczególnych szkół:
12:40 Solec-Zdrój szkoła (21) – Piasek Mały (10) – Kolonia Zagajów (4) – Zagajów (6) – Chinków (0) – Strażnik (1)
14.20 Solec-Zdrój szkoła (29) – Piasek Mały (9) – Kolonia Zagajów (6) – Zagajów (5) – Chinków (2) – Strażnik (7)
13:05 Zborów szkoła (24) – Piestrzec (24)
14.50 Zborów szkoła (28) – Piestrzec (28)
12.40 Zborów szkoła (22) – Kików (14) – Sułkowice (8)
14:20 Zborów szkoła (38) – Solec szkoła (4) –Włosnowice (12) – Kików (21) – Zagaje Kikowskie (2) - Sułkowice (7)
14.50 Solec-Zdrój szkoła (28) – Wełnin (26) – Zagórzany (2)
12.40 Solec-Zdrój szkoła(29) – Wełnin (13) – Zielonki (4) – Ludwinów (6) – Świniary (6)
14.20 Solec-Zdrój szkoła (25) – Zielonki (5) – Ludwinów (3) – Świniary (17)
14.50 Zborów szkoła (11) – Magierów (4) – Żuków (7)
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i harmonogram dowozów do szkół i odwozów zawiera Tom III SWZ.
13. Wykonawca winien zatrudnić kierowców do w/w przedmiotu zamówienia o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych, wymaganych przepisami prawa.
14. Wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia opiekunów w każdym pojeździe dowożącym uczniów do szkół. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca pojazdu. Opiekę nad dziećmi może sprawować osoba pełnoletnia niekarana, nie figurująca w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym (publicznym i z dostępem ograniczonym), przeszkolona w zakresie bhp.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

182259,26 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia – Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Solec-Zdrój do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie w roku szkolnym w 2021/2022.
1. Przedmiotem II części zamówienia jest dowóz 6 dzieci niepełnosprawnych (2 dzieci do internatu ośrodka, 4 codziennie do szkoły) z terenu Gminy Solec-Zdrój do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie w roku szkolnym 2021/2022.
2. Z uwagi na trwający proces rekrutacji, liczba dzieci dowożonych i odwożonych do szkoły może ulec zmianie.
3. Dowóz dzieci będzie odbywał się do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie z miejscowości:
a) Piestrzec, Zagajów, Zagaje Kikowskie – przywóz na początku tygodnia, odwóz na koniec tygodnia – szacunkowa ilość kilometrów dziennie (przywóz, odwóz łącznie) – 59 km
b) Piestrzec, Zagaje Kikowskie – pozostałe przywozy i odwozy w tygodniu- szacunkowa ilość kilometrów dziennie (przywóz, odwóz łącznie) – 46 km
4. Średnia tygodniowa ilość kilometrów wykonanych w celu realizacji zamówienia to około 256 km (tj. 59 km + 46 km +46 km + 46 km + 59 km).
5. Ilość przejechanych kilometrów za które Wykonawcy przysługiwało będzie wynagrodzenie będzie liczona od momentu (miejsca) zabrania pierwszego dziecka do siedziby szkoły oraz powrót z siedziby szkoły do miejsca zamieszkania ostatniego dziecka.
6. Wymagania dotyczące sposobu realizacji przedmiotu zamówienia:
a) dzieci dowożone będą codziennie od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej;
b) 2 dzieci dowożonych będzie do internatu ośrodka na początku tygodnia a odwożonych w ostatni dzień tygodnia
c) rano dzieci zabierane będą z miejsca zamieszkania i zawożone do szkoły;
d) po południu dzieci zabierane będą z ośrodka i rozwożone do miejsca zamieszkania;
e) dokładne godziny dowozu i przywozu dzieci ustalane będą z zamawiającym, Dyrekcją szkoły i uzależnione od ich rozkładu zajęć w szkole;
f) wszystkie dzieci dowożone będą jednym pojazdem oraz jednym kursem do szkoły oraz miejsca zamieszkania.
7. W przypadku awarii samochodu Wykonawca organizuje transport zastępczy.
8. Wykonawca w czasie dowozu musi zapewnić dzieciom opiekę osoby dorosłej.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

33327,41 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Na realizację części I zadania Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2020/2021 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował Wykonawców, o kwotach jakie zamierza przeznaczyć na realizację poszczególnych części zamówienia tj:
na realizację części II zamówienia – 38900,00 zł brutto
Na realizację części 2 zadania Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2020/2021 wpłynęły 2 oferty zawierające taka samą cenę - 48 640,00 zł brutto przekraczające tym samym kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48640,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Solec-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Solec-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.