Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
433 024 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    36 708 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa ryb, mrożonek, przetworów rybnych
    Wartość umowy
    43 210 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa mięsa drobiowego, mięsa wołowego, mięsa wieprzowego i wędlin
    Wartość umowy
    116 587 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa łuszczy, serów, mleka i przetworów mlecznych
    Wartość umowy
    90 105 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa warzyw, owoców, jajek
    Wartość umowy
    99 965 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    46 450 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 6 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa żywności do stołówki Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami we Wrocławiu

Zamawiający Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa żywności do stołówki Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 433 024 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
433 024 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 lipca 2021

    1 oferta6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: S.C. PIEKARNIA ZBIGNIEW,RAFAŁ,ANETTA POWĄSKA (część 1); ICEQB SP Z O O (część 2); PAWEŁ JOHN- P. P. H.U.,,JOHN '' (część 3); SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 433 024,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Dolnośląskie Dolnośląki Specjal ny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000704570

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

54-144

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

713536469

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osrodek12@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.oswdn.wroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa żywności do stołówki Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0089eb72-e474-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00131917

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00113850/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/Z/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

457819 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pieczywa

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

42782 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ryb, mrożonek, przetworów rybnych

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

44652 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mięsa drobiowego, mięsa wołowego, mięsa wieprzowego i wędlin

4.5.3.)Główny kod CPV

15131110-9 - Mięso na wędliny

4.5.5.)Wartość części

110208 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa łuszczy, serów, mleka i przetworów mlecznych

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

88634 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw, owoców, jajek

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

123695 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów sypkich

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

47845 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36708 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36708 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36708 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

S.C. PIEKARNIA ZBIGNIEW,RAFAŁ,ANETTA POWĄSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9111704134

7.3.3)Ulica

ul. Wrocławska 14, 56-420, Bierutów, Polska

7.3.4)Miejscowość

BIERUTÓW

7.3.5)Kod pocztowy

56-420

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36708 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43209,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43209,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43209,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ICEQB SP Z O O

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291846337

7.3.3)Ulica

Sulechowska 6/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-119

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43209,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

116586,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13662,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

116586,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAWEŁ JOHN- P. P. H.U.,,JOHN ''

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6971049957

7.3.3)Ulica

Źródlana 5

7.3.4)Miejscowość

Grotniki

7.3.5)Kod pocztowy

64-140

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

116586,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90105,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90105,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90105,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7220002329

7.3.3)Ulica

Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90105,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99964,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99964,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99964,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARIAN SOPINKA PHUP "MIMAR"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951293690

7.3.3)Ulica

Zaułek Rogoziński 1/ 7

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-116

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99964,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46449,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49599,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46449,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181002068

7.3.3)Ulica

Żołnierska 20A

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46449,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15811000-6Pieczywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
94 557 zł263 944 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 386 zł
Źródło próbki
CPV 15811· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
94 557 zł
Mediana
156 575 zł
Górny kwartyl
263 944 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 024 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15811000-6 (Pieczywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: S.C. PIEKARNIA ZBIGNIEW,RAFAŁ,ANETTA POWĄSKA (BIERUTÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.