Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
276 062 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    48 462 zł
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykonanie robót związanych z zagospodarowaniem terenu dworca PKP
    Wartość umowy
    80 000 zł
    0 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie robót wod.-kan. i c.o. w budynku dworca PKP
    Wartość umowy
    147 600 zł
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 3 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Część 1 wykonanie balustrady w budynku dworca PKP, Część 2 wykonanie robót związanych z zagospodarowaniem terenu dworca PKP, Część 3 wykonanie robót wod.-kan. i c.o. w budynku dworca PKP.

Zamawiający Gmina Miejska Żory (Żory, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Część 1 wykonanie balustrady w budynku dworca PKP, Część 2 wykonanie robót związanych z…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 276 062 zł.

Zamawiający: Gmina Miejska ŻoryŻory, Śląskieopublikowano 29 lipca 2021
Łączna wartość umów
276 062 zł
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    29 lipca 2021

    3 wykonawców
  2. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: INOX Glass Spółka cywilna Piotr Skucha, Grzegorz Cicinio (część 1); Eurodroga Sp. z o o. (część 2); F.H Kaczmarczyk, Paweł Kaczmarczyk (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 276 062,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail