Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
165 000 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2021
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy30%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dostawa używanego samochodu ciężarowego- wywrotki z żurawiem HDS"

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Więcbork, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa używanego samochodu ciężarowego- wywrotki z żurawiem HDS”, wybierając ofertę wykonawcy MOTO SERWIS SEBASTIAN DAROŃ MUSTANG-SHOP.PL. Cena wybranej oferty: 165 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
165 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MOTO SERWIS SEBASTIAN DAROŃ MUSTANG-SHOP.PL (KRUKÓWKO), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 165 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

ZGK Więcbork

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 091416741

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pocztowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Więcbork

1.5.3.)Kod pocztowy

89-410

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zgkwiecbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkwiecbork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.zgkwiecbork.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dostawa używanego samochodu ciężarowego- wywrotki z żurawiem HDS"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bcadca0b-df17-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00129133

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

02/07/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

162000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

pkt. 3 SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MOTO SERWIS SEBASTIAN DAROŃ MUSTANG-SHOP.PL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5581650698

7.3.3)Ulica

KRUKÓWKO 29

7.3.4)Miejscowość

KRUKÓWKO

7.3.5)Kod pocztowy

89-115

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

202950,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34100000-8Pojazdy silnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 569 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 168 zł544 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 547 zł
Źródło próbki
CPV 34100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 168 zł
Mediana
350 569 zł
Górny kwartyl
544 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Więcbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34100000-8 (Pojazdy silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MOTO SERWIS SEBASTIAN DAROŃ MUSTANG-SHOP.PL (KRUKÓWKO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.