Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 508 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2021
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 221 508 zł – 306 345 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawy gumowych taśm przenośnikowych do sortowni i kompostowni Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o.

Zamawiający Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. (Kowale, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „dostawy gumowych taśm przenośnikowych do sortowni i kompostowni Zakładu Utylizacyjnego…”, wybierając ofertę wykonawcy RICHWELL ENERGY Sp. z o.o. Wartość umowy: 221 508 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.Kowale, Pomorskieopublikowano 7 lipca 2021
Wartość umowy
221 508 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2021

    Termin ofert: 8 czerwca 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 lipca 2021

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RICHWELL ENERGY Sp. z o.o. (Piaseczno), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 508,00 zł (umowę zawarto 1 lipca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 221 508,00 zł do 306 345,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail