ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przewóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Szczekociny do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Wolbromiu wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozu w roku szkolnym 2021/2022.

Zamawiający Gmina Szczekociny (Szczekociny, Śląskie) prowadził postępowanie „Przewóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Szczekociny do Ośrodka Rehabilitacyjno -…”. Termin składania ofert minął 14 lipca 2021, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzczekocinySzczekociny, Śląskie (powiat Zawierciański →)opublikowano 7 lipca 2021
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 lipca 2021, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Rok produkcji pojazdu użytego do przewozu15%Doświadczenie opiekunów15%Czas podstawienia pojazdu zastępczego10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Szczekociny do Ośrodka w Wolbromiu oraz zapewnienie opieki podczas transportu w roku szkolnym 2021/2022.

  • 2

    ZakresWykonawca musi zapewnić specjalistyczny transport drogowy osób oraz nieregularny transport osób (kody CPV: 60130000-8, 60140000-1).

  • 3

    ZakresDokumentacja zamówienia jest dostępna na stronie internetowej: https://szczekociny.finn.pl/bipkod/012/001.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail