Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
177 323 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2021
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 177 323 zł – 256 491 zł
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w Bielsku-Białej

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kamil Nowak. Wartość umowy: 177 323 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy SpołecznejBielsko-Biała, Śląskieopublikowano 6 lipca 2021
Wartość umowy
177 323 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lipca 2021

    5 ofert1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    10 stycznia 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kamil Nowak (Bielsko-Biała), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 177 323,40 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 177 323,40 zł do 256 490,70 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail