Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 013 344 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2021
Okres realizacji
182 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 013 344 zł – 1 686 546 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa ciągu pieszo – rowerowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa – Tarnowska – Dąbrowa w m. Zakliczyn – etap I”

Zamawiający Gmina Zakliczyn (Zakliczyn, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągu pieszo – rowerowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 relacji Dąbrowa –…”, wybierając ofertę wykonawcy MEL-DRÓG ALFRED CZUBA. Wartość umowy: 1 013 344 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ZakliczynZakliczyn, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 22 czerwca 2021
Wartość umowy
1 013 344 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEL-DRÓG ALFRED CZUBA (ZAKLICZYN), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 013 344,16 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 013 344,16 zł do 1 686 546,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 182 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail