ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1707K Brody-Palcza w m. Skawinki w km 5+600”.

Zamawiający Powiat Wadowicki (Wadowice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1707K…”. Termin składania ofert minął 16 czerwca 2021, 10:00. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat WadowickiWadowice, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 26 maja 2021
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 367 261 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
16 czerwca 2021, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na roboty10%Dodatkowe doświadczenie osoby na stanowisku kierownika budowy30%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na roboty 10%, Dodatkowe doświadczenie osoby na stanowisku kierownika budowy 30%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1707K Brody-Palcza w m. Skawinki w km 5+600.

  • 3

    RyzykoWadium: 8 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Wadowicki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072183421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Batorego 2

1.5.2.)Miejscowość

Wadowice

1.5.3.)Kod pocztowy

34-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatwadowicki.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1707K Brody-Palcza w m. Skawinki w km 5+600”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2beaec58-be1c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00065584

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-05-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00000892/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.20 Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1707K Brody-Palcza w m. Skawinki w km 5+600

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu miniPortalu, który dostępny jest pod adresem: https://miniportal.uzp.gov.pl/, ePUAPu, dostępnego pod
adresem:https://epuap.gov.pl/wps/portal oraz pocztyelektronicznejemail:biuro@powiatwadowicki.pl
zamowienia.publiczne@powiatwadowicki.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów
elektronicznych,elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji
przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z systemu miniPortal oraz Warunkach korzystania z elektronicznej platformy usług administracji publicznej (ePUAP).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UEL119 z04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Starosta Wadowicki z siedzibą przy ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice,email:biuro@powiatwadowicki.pl; www.powiatwadowicki.pl, tel. (33) 873 42 30 fax. (33) 82324 33. - inspektorem ochrony danych osobowych w Powiat Wadowicki - Starostwo Powiatowe w Wadowicach jest Pan Paweł Pławny pawel.plawny@.powiatwadowicki.pl Szczegóły w SWZ -Informacja
dotycząca przetwarzania danych osobowych RODO

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NIZ.272.TP.53.2021

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje między innymi:
 całkowitą rozbiórkę istniejącego jednoprzęsłowego mostu, wraz z transportem i utylizacją materiałów rozbiórkowych,
 budowę nowego mostu jednoprzęsłowego o konstrukcja ramowej, monolitycznej, żelbetowej:
• przyczółków posadowionych na żelbetowych palach śr. 0,4m, w rurach obsadowych,
• ustroju nośnego z płyty żelbetowej o klasie betonu C35/45 zbrojonego stalą klasy AIIIN,
• zabudowy chodnikowej,
• desek polimerobetonowych wysokości 0,5m,
• izolacji termozgrzewalnych,
• nawierzchni na obiekcie oraz na połączeniu obiektu z istniejącą drogą,
• elementów bezpieczeństwa ruchu: krawężników kamiennych, krawężników zanikających przed i za obiektem, barieroporęczy typu H2,W2,
• wykonaniu płyt przejściowej sztywności,
• zabezpieczeniu antykorozyjnym betonu,
• wykonaniu przykrycia dylatacyjnego,
 odtworzenie istniejącego umocnienia potoku,
 dowiązanie się nowego obiektu do istniejącej drogi, w zakresie:
• wykonaniu nawierzchni i podbudowy na dojazdach oraz chodników,
• montażu barieroporęczy na dojazdach,

 prace wykończeniowe i porządkowe.

4.2.6.)Główny kod CPV

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób obliczenia punktów w odniesieniu do danego kryterium

a) Kryterium: Cena

C = (cena ofertowa minimalna / cena ofertowa badana) x waga kryterium (60)

b) Kryterium Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na roboty
Przyznane pkt za wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na roboty (G) = (Gb : Gn) x waga
gdzie:
G - liczba punktów przyznana danej ofercie za udzieloną gwarancję i rękojmię,
Gb – gwarancja i rękojmia na roboty budowlane podana przez wykonawcę, dla którego wynik jest obliczany
Gn – najdłuższa gwarancja i rękojmia na roboty zaoferowana w postępowaniu
waga – 10
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na roboty – nie mniejszy niż 60 miesięcy.
Okres gwarancji na roboty udzielony na ponad 72 miesiące nie będzie punktowany.
W przypadku zaoferowania wymaganego okresu gwarancji tj (60 miesięcy), zamawiający przyznaje w tym kryterium 0 pkt nie stosując wyżej wskazanego wzoru.
c) Kryterium Dodatkowe doświadczenie osoby na stanowisku kierownika budowy (D):

Punkty będą przyznawane za wykazanie dodatkowego doświadczenia osoby na stanowisku kierownika budowy wskazanego przez wykonawcę dla realizacji zamówienia, w kierowaniu robotami mostowymi polegającymi na budowie, przebudowie, rozbudowie lub odbudowie drogowych obiektów mostowych o konstrukcji żelbetowej lub z betonu sprężonego zlokalizowanych w ciągu drogi klasy co najmniej Z lub drogi równoważnej tej klasie. Za każdą taką usługę powyżej jednej potwierdzającej spełnienie warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej kierownika budowy, Zamawiający przyzna 10 pkt.

Wykazanie wykonania 1 usługi polegającej na kierowaniu robotami mostowymi jw. powyżej warunku udziału w postępowaniu skutkuje przyznaniem 10 pkt.
Wykazanie wykonania 2 usług polegających na kierowaniu robotami mostowymi jw. powyżej warunku udziału w postępowaniu skutkuje przyznaniem 20 pkt.
Wykazanie wykonania 3 usług polegających na kierowaniu robotami mostowymi jw. powyżej warunku udziału w postępowaniu skutkuje przyznaniem 30 pkt.

Razem w kryterium doświadczenie osoby na stanowisku kierownika budowy można uzyskać maksymalnie 30 pkt co stanowi 30%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na roboty

4.3.6.)Waga

10,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dodatkowe doświadczenie osoby na stanowisku kierownika budowy

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
2.Zamawiający wymaga wykazania przez wykonawców spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, dotyczących

a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - zamawiający nie określa wymagań w przedmiotowym zakresie; b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, - zamawiający nie określa wymagań w przedmiotowym zakresie; c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej, - zamawiający nie określa wymagań w przedmiotowym zakresie; d) zdolności technicznej lub zawodowej,  wykonawca winien wykazać, że wykonał należycie w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, co najmniej jedną robotę budowlaną odpowiadającą przedmiotowi zamówienia tj. polegającą na budowie, przebudowie, rozbudowie lub odbudowie drogowych obiektów mostowych (z wyłączeniem przepustów i kładek) o konstrukcji żelbetowej lub betonu sprężonego o rozpiętości teoretycznej co najmniej 10 m zlokalizowanych w ciągu drogi klasy co najmniej Z lub drogi równoważnej tej klasie - wraz z podaniem jej rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania i podmiotów na rzecz których roboty te zostały wykonane z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone w formie załączonego do oferty - wykazu (załącznik nr 5 do SIWZ), przy czym dowodami o których mowa są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionych przyczyn o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty.  wykonawca winien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy i która posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej mostowej, lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz posiada doświadczenie zawodowe w kierowaniu lub nadzorowaniu co najmniej jedną robotą budowlaną jako kierownik budowy lub kierownik robót mostowych polegającą na budowie przebudowie, rozbudowie lub odbudowie drogowych obiektów mostowych (z wyłączeniem przepustów i kładek) o konstrukcji żelbetowej lub betonu sprężonego o rozpiętości teoretycznej co najmniej 10 m zlokalizowanych w ciągu drogi klasy co najmniej Z lub drogi równoważnej tej klasie. Należy przedstawić informację o podstawie do dysponowania tą osobą w formie załączonego do oferty - wykazu (załącznik nr 6 do SIWZ). W przypadku obywateli państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej muszą oni spełniać wymogi określone w art. 12a ustawy Prawo budowlane, z których wynika, że samodzielne funkcje techniczne w budownictwie mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Odpis lub informacja z KRS lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów na rzecz których te roboty zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnych charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty – potwierdzających spełnienie warunku opisanego w rozdziale VIII. pkt 2. d);
2) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacja o podstawie do dysponowania tymi osobami - potwierdzających spełnienie warunku opisanego w rozdziale VIII. pkt 2. d);

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Przed upływem terminu składania ofert Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości – 8.000,00 zł.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z art. 58 ustawy Pzp wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie
zamówienia(np. w formie konsorcjum) pod warunkiem, że ustanowią oni pełnomocnika określając zgodnie z art. 58 ust. 2 zakres jego uprawnień wobec zamawiającego. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane, do realizacji których te zdolności są wymagane.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Niedopuszczalne są istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy z zastrzeżeniem poniższych przepisów.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy w przypadku zaistnienia okoliczności, których przy dochowaniu należytej staranności nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, tj. w przypadku:
a) wystąpienia konieczności wykonania robót zamiennych lub dodatkowych niemożliwych wcześniej do przewidzenia, których wykonanie jest niezbędne dla prawidłowej realizacji umowy;
b) siły wyższej, polegającej na wystąpieniu zdarzenia losowego wywołanego przez czynniki zewnętrzne, którego nie można było przewidzieć, w szczególności zagrażającego bezpośrednio życiu lub zdrowiu ludzi lub grożącego powstaniem szkody w znacznych rozmiarach, to jest m. in. klęski żywiołowej (huragany, powodzie, trzęsienie ziemi, epidemie). Strona powołująca się na siłę wyższą powinna stosownie udowodnić jej zaistnienie odpowiednimi dokumentami;
c) wystąpienia nadzwyczajnych warunków pogodowych, określonych w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, niepozwalających na realizację robót;
d) nastąpiła zmiana przepisów powodujaca konieczność wprowadzenia innych rozwiązań niż przewidziano w umowie lub załącznikach;
e) nastąpiła zmiana przepisów powodujących konieczność uzyskania dokumentów, które te przepisy narzucają;
f) prace objęte umową zostały wstrzymane przez właściwe organy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, co uniemożliwia terminowe zrealizowanie przedmiotu zamówienia;
g) wystąpiły przerwy w realizacji robót budowlanych, wynikające z niedającej się przewidzieć konieczności wprowadzenia zmian w dokumentacji projektowej lub specyfikacjach technicznych;
h) wystąpiły nieprzewidziane kolizje z urządzeniami znajdującymi się w obszarze prowadzonej inwestycji.
3. Umowa może być zmieniona w stosunku do złożonej oferty w zakresie osób realizujących zamówienie na niżej wymienionych warunkach:
a) rozszerzenie zakresu podwykonawstwa w porównaniu do wskazanego w ofercie Wykonawcy,
o ile posłużenie się podwykonawcą doprowadzi do skrócenia terminu wykonania przedmiotu umowy, lub zastosowania przy wykonaniu przedmiotu umowy bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych w porównaniu do wskazanych w SWZ;
b) zmiany osób do kierowania robotami pod warunkiem posiadania co najmniej takich uprawnień co wymagane w SWZ.
4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zakresu rzeczowego umowy na warunkach określonych
w art. 455 ust. 1 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych w przypadku wystąpienia konieczności wykonania robót dodatkowych, niemożliwych wcześniej do przewidzenia, których wykonanie jest niezbędne dla prawidłowej realizacji umowy. W takim wypadku Zamawiający przewiduje również możliwość zmiany wysokości wynagrodzenia umownego brutto określonego w § 3 ust. 1 umowy. Wynagrodzenie Wykonawcy zostanie zmienione zgodnie z § 4 ust. 6 i 7 umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2021-06-16 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia lub wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu. Sposób złożenia oferty opisany został w Instrukcji użytkownika dostępnej na miniPortal.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2021-06-16 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2021-07-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45221100-3Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
367 261 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 081 zł1 064 683 zł
Rozstęp międzykwartylowy
751 602 zł
Źródło próbki
CPV 45221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 081 zł
Mediana
367 261 zł
Górny kwartyl
1 064 683 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 16.06.2021, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiat Wadowicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wadowice.
Tak. Wadium określono na 8000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45221100-3 (Roboty budowlane w zakresie budowy mostów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.