Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
25 marca 2021
Okres realizacji
od 19 kwietnia 2021 do 30 kwietnia 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa żywienia zbiorowego podczas szkolenia w m. Błaskowizna

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 4101 (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa żywienia zbiorowego podczas szkolenia w m. Błaskowizna”, wybierając ofertę wykonawcy Sienkiewiczówka Irena Sienkiewicz. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4101Lubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 29 marca 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 182 573 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 marca 2021

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    13 października 2021

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sienkiewiczówka Irena Sienkiewicz (Jeleniewo).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 19 kwietnia 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 4101

1.3.)Oddział zamawiającego

Jednostka Wojskowa Komandosów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150560518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sobieskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.lukasik@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jwk.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jwk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny udzielający zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa (art. 7 pkt 36 ustawy Pzp)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa żywienia zbiorowego podczas szkolenia w m. Błaskowizna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-41b18bae-8667-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00024489

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-03-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00018534/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

16/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa żywienia zbiorowego w systemie zleconym podczas szkolenia w m. Błaskowizna

4.5.3.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31946,40

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31946,40

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31946,40

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sienkiewiczówka Irena Sienkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

844-118-81-32

7.3.3)Ulica

Błaskowizna 9B,

7.3.4)Miejscowość

Jeleniewo

7.3.5)Kod pocztowy

16-404

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-03-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31946,40

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-04-19 do 2021-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 4101 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sienkiewiczówka Irena Sienkiewicz (Jeleniewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.