Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia „Podstawy księgowości + ECDL BASE” dla 10 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Starogardzie Gdańskim w 2 grupach szkoleniowych po 5 osób w niezależnych od siebie terminach, kolejno następujących po sobie oraz procesu potwierdzenia nabycia wiedzy i umiejętności i wydania dokumentu potwierdzającego nabycie wiedzy i umiejętności (egzaminu).
zawarta 14 lipca 2026 · okres: 110 dni · Pomorskie, Starogard Gdański
47 100 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia „Podstawy księgowości + ECDL BASE” dla 10 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Starogardzie Gdańskim
Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim · Starogard Gdański
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, Pomorskie
NIP 5921612120REGON 191950489zarejestrowana 1 stycznia 2000
WykonawcaPrzedsiębiorca
Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-pomorskie
NIP 5621318617REGON 092545972zarejestrowana 15 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- AZ.5511.4.2026.PS
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 110 dni
- Publikacja w rejestrze
- 22 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 22 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak