Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup paliwa Efecta 95
zawarta 21 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 11 dni · Wielkopolskie, Turek
Ten wpis zniknął z rejestru (24 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
132,39 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa oleju napędowego oraz płynu AdBlue na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku · Turek
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poduchowne 1, 62-700 Turek, Wielkopolskie
NIP 6681580495REGON 000300050zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Chemików 7, 09-411 Płock, Mazowieckie
NIP 7740001454REGON 610188201zarejestrowana 1 lipca 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- 121/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 11 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 24 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU i ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA.