Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Sukcesywna dostawa odczynników.

zawarta 6 lipca 2026 · okres: 1 rok · Dolnośląskie, Oleśnica

560 348 zł
wartość umowy

Maksymalne wynagrodzenie należne wykonawcy z tytułu realizacji umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywna dostawa oryginalnych odczynników do zintegrowanego systemu biochemiczno – immunochemicznego wraz z dzierżawą analizatora w ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy · Oleśnica
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mikołaja Reja 10, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie
NIP 9111678916REGON 931616743zarejestrowana 1 września 1992
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wiosenna 22, 05-092 Łomianki, Mazowieckie
NIP 1181872269REGON 140777556zarejestrowana 4 grudnia 2006
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
SZPZOZ/TP/02/2026/1
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
9 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
9 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Sukcesywna dostawa odczynników.” (ID ee734776-edc1-422e-bb10-2cad8b1d30a5), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/ee734776-edc1-422e-bb10-2cad8b1d30a5, stan wpisu z 2026-07-09, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie