Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Umowa dot. realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa oświetlenia ulicznego w Mikówcu”.

zawarta 10 lipca 2026 · 15. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 162 dni · Mazowieckie, Góra Kalwaria

10 113 zł
wartość umowy

„Budowa oświetlenia ulicznego w Mikówcu”.

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Budowa oświetlenia ulicznego: miejscowości Potycz, w miejscowości Karolina od wiaduktu ul. Walewickiej, przy drodze na Naddawki
Gmina Góra Kalwaria · Góra Kalwaria
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. 3 Maja 10, 05-530 Góra Kalwaria, Mazowieckie
NIP 1231216723REGON 013271134zarejestrowana 9 grudnia 1998
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
NIP 9521991794REGON 363177585zarejestrowana 7 grudnia 2015
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
406
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
162 dni
Publikacja w rejestrze
17 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
17 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (15)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA GÓRA KALWARIA i EL-MAR USŁUGI ELEKTRYCZNE MARIUSZ STRUSIŃSKI.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Umowa dot. realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą „Budowa oświetlenia ulicznego w Mikówcu”.” (ID edf7ab94-1fb6-4112-8ef6-cdc8b8a30796), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/edf7ab94-1fb6-4112-8ef6-cdc8b8a30796, stan wpisu z 2026-07-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie