Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sukcesywna sprzedaż i dostawy druków
zawarta 10 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Dolnośląskie, Wrocław
53 960 zł
wartość umowy
10 lipca 2026100% okresu21 lipca 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa opasek identyfikacyjnych dla pacjentów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8981816856REGON 000289012zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Sokołowska 4, 01-136 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272798457REGON 366616826zarejestrowana 22 lutego 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.242.126.2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Data zakończenia
- 21 lipca 2026
- Publikacja w rejestrze
- 17 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 10.07.2026Wygaśniecie umowy
wygaśnięcie umowy
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 26 lipca 2026
- amendments_count: 0 → 1
- date_end: — → 2026-07-21
- status: Aktywna → Nieaktywna
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU i LABELLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.