Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie zabiegów koszenia łąk oraz przygotowanie siana wraz ze złożeniem w stogi lub brogi w obszarze Natura 2000 Puszcza Białowieska i w jego sąsiedztwie, w zakresie zadania 3 - zadanie obejmuje realizację przedmiotu zamówienia na obszarze obejmującym następujące obręby ewidencyjne: Leśna, Stoczek, Janowo
zawarta 7 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 847 dni · Podlaskie, Białystok
Ten wpis zniknął z rejestru (17 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
45 361 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie zabiegów koszenia łąk oraz przygotowanie siana wraz ze złożeniem w stogi lub brogi w obszarze Natura 2000 Puszcza Białowieska i w jego sąsiedztwie.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok, Podlaskie
NIP 5423106553REGON 200240241zarejestrowana 17 października 2008
WykonawcaPrzedsiębiorca
Skupowo, Podlaskie
NIP 6030055291REGON 522582877zarejestrowana 14 lipca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- WOF.261.81.3.2026.UG
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 847 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 17 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W BIAŁYMSTOKU i AGRO-KRZYŚ Krzysztof Kajdewicz.