Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
zawarta 17 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Mazowieckie, Ciechanów
Ten wpis zniknął z rejestru (17 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
23 100 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Jednorazowy sprzęt medyczny
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie · Ciechanów
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 06-400 Ciechanów, Mazowieckie
NIP 5661019200REGON 000311622zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. rtm. Witolda Pileckiego 59/151, 02-781 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5321786998REGON 017397116zarejestrowana 15 października 2001
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/2501/187/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 17 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru