Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi powiatowej nr 2101R w m. Ujkowice- dokumentacja projektowa
zawarta 11 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 80 dni · Podkarpackie, Przemyśl
Ten wpis zniknął z rejestru (12 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
11 707 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Opracowanie dokumentacji projektowej w celu uzyskania decyzji ZRID
Zad.1 DP nr 2105R Wacławice - Hnatkowice-Orły w km 0+000-2+900
Zad.2 DP nr 1777R w m. Hucisko Nienadowskie - Nienadowa
Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu · Przemyśl
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie
NIP 7952101232REGON 650945384zarejestrowana 14 kwietnia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Rymanów, Podkarpackie
NIP 6842459647REGON 361101900zarejestrowana 26 marca 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 80 dni
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 12 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PRZEMYŚLU i Firma Handlowo - Usługowa MATEUSZ KALISZ.