Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa gadżetów i artykułów promocyjnych dla Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

zawarta 22 lipca 2026 · okres: 366 dni · Pomorskie, Gdańsk

180 156 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa gadżetów i artykułów promocyjnych dla Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Władysława Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5833241894REGON 367011290zarejestrowana 6 kwietnia 2017
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Morenowa 11, 80-172 Gdańsk, Pomorskie
NIP 9570751854REGON 191878378zarejestrowana 12 października 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
169/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
24 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
24 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 3 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 24 lipca 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa gadżetów i artykułów promocyjnych dla Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku” (ID e2b19dc2-5cb0-49fa-aeef-e840c0f5f6f3), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/e2b19dc2-5cb0-49fa-aeef-e840c0f5f6f3, stan wpisu z 2026-07-24, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie