Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Biologii Molekularnej i Skażeń WIW w Opolu, w części nr 3, pn. Sukcesywny zakup zestawów do wykrywania modyfikacji genetycznych
zawarta 22 lipca 2026 · okres: 155 dni · Opolskie, Opole
5104,50 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywny zakup odczynników chemicznych na potrzeby Pracowni Biologii Molekularnej i Skażeń WIW w Opolu, w części nr 3, pn. Sukcesywny zakup zestawów do wykrywania modyfikacji genetycznych.
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu · Opole
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wrocławska 170, 45-836 Opole, Opolskie
NIP 7540007096REGON 000093131zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Cedrowa 16, 04-565 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1130041096REGON 010660020zarejestrowana 11 maja 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- WIW.DA.273.19.2026.ZWR
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 155 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie