Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa leków

zawarta 4 sierpnia 2026 · 11. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Świętokrzyskie, Morawica

233,15 zł
wartość umowy

wartość netto

4 sierpnia 2026100% okresu17 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa leków, płynów infuzyjnych i środków pomocniczych
Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy · Morawica
ogłoszenie o wyniku z 28 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Spacerowa 5, 26-026 Morawica, Świętokrzyskie
NIP 6572187534REGON 000290110zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9, 40-273 Katowice, Śląskie
NIP 6340125442REGON 271059470zarejestrowana 1 września 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
2 dni
Data zakończenia
17 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 06.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    wygaśnięcie umowy

Umowy między tymi stronami

wszystkie (11)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY i SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa leków” (ID e0778d23-e788-40a3-afc9-492775354f78), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/e0778d23-e788-40a3-afc9-492775354f78, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie