Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Żeleźnica w ramach zadania pn.: "Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica". Odcinek drogi objęty przebudową jest zlokalizowany na działkach nr ewid. 40 i 190 w obrębie Żeleźnica g. Przedbórz.
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 62 dni · Łódzkie, Przedbórz
231 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica
Gmina Przedbórz · Przedbórz
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mostowa 29, 97-570 Przedbórz, Łódzkie
NIP 7722260234REGON 590648296zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Radomsko, Łódzkie
NIP 7721003908REGON 590515974zarejestrowana 19 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 115/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 62 dni
- Publikacja w rejestrze
- 14 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 14 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie