Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Roboty budowalne polegające na remoncie fundamentów w kompleksie obiektów administrowanych przez PCUS w Kątach Wrocławskich
zawarta 8 lipca 2026 · okres: 60 dni · Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
190 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Roboty budowlane polegające na remoncie fundamentów w kompleksie obiektów administrowanych przez PCUS w Kątach Wrocławskich".
Powiatowe Centrum Usług Społecznych im. Św. Jana Pawła Ii w Kątach Wrocławskich · Kąty Wrocławskie
ogłoszenie o wyniku z 9 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. 1 Maja 43, 55-080 Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
NIP 8961572865REGON 368912434zarejestrowana 14 listopada 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wąsosz, Dolnośląskie
NIP 5010017915REGON 364313429zarejestrowana 27 kwietnia 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 7/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 60 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie