Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
REMONT NAWIERZCHNI DROGI POWIATOWEJ 1708E NA ULICY SIERADZKIEJ W BRĄSZEWICACH.
zawarta 9 lipca 2026 · okres: 2 miesiące · Łódzkie, Sieradz
663 822 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1723E
Bartochów – Tubądzin
Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu · Sieradz
ogłoszenie o wyniku z 9 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, Łódzkie
NIP 8271839440REGON 730938557zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
60, 98-200 Czartki, Łódzkie
NIP 8271873187REGON 730932218zarejestrowana 15 października 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- SP.262.50.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 24 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 5 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru