Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Budowa niskoemisyjnego systemu mobilności w Gminie Aleksandrów Łódzki – budowa dróg dla pieszych i rowerów II etap (od Zgniłego Błota do Słowaka)
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 421 dni · Łódzkie, Aleksandrów Łódzki
5 974 403 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa niskoemisyjnego systemu mobilności w Gminie Aleksandrów Łódzki – budowa dróg dla pieszych i rowerów II etap (od Zgniłego Błota do Słowaka)
Gmina Aleksandrów Łódzki · Aleksandrów Łódzki
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Tadeusza Kościuszki 2, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
NIP 7322134537REGON 472057738zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Targowa 7, 99-200 Poddębice, Łódzkie
NIP 8281412789REGON 101419666zarejestrowana 31 maja 2012
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.272.15.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 421 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 30 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 10 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru