Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Nazwa postępowania: Zakup środowiska informatycznego dla potrzeb cyberbezpieczeństwa. Umowa zawarta w następstwie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Zadanie nr 1 – Zakup i instalacja urządzeń UTM – klaster (znak sprawy DB-10-PN/40-2026.AR). 2.1. Zakup i instalacja urządzeń UTM – klaster (suma kosztów zakupu, instalacji, wdrożenia, 3 lata wsparcia na oprogramowanie i gwarancji na sprzęt). 2.2. Dokumentacja powykonawcza

zawarta 3 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 8 dni · Śląskie, Rybnik

140 000 zł
wartość umowy

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Energetyków 46, 44-200 Rybnik, Śląskie
NIP 6422585351REGON 272780323zarejestrowana 1 stycznia 1996
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piwna 32, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462926077REGON 242786533zarejestrowana 18 listopada 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DB/10/N/2026/1
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
8 dni
Publikacja w rejestrze
3 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
3 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 20 sierpnia 2026
    • wpis wrócił do rejestru
  2. 3 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU i GRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

  1. Nazwa postępowania: Zakup środowiska informatycznego dla potrzeb cyberbezpieczeństwa. Umowa zawarta w następstwie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Nazwa postępowania: Zakup środowiska informatycznego dla potrzeb cyberbezpieczeństwa. Zadanie nr 3 – Zakup i instalacja elementów pasywnych do redundancji sieci (znak sprawy DB-10-PN/40-2026.AR). 2.1. Zakup i instalację elementów do redundancji sieci – Patchcord MM 850nm 1m (suma kosztów zakupu i 3 lat gwarancji). 2.2. Zakup i instalację elementów do redundancji sieci – Pigtail MM (suma kosztów zakupu i 3 lat gwarancji). 2.3. Zakup i instalację elementów do redundancji sieci - Kabel FO MM 48 (suma kosztów zakupu i 3 lat gwarancji). 2.4. Zakup i instalację elementów do redundancji sieci - Przełącznica 24 LC. 2.5. Dokumentacja powykonawcza.

    SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKUGRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    zawarta 3 lipca 2026· Śląskie· Rybnik· wspólne umowy: 3
    20 tys. zł

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Nazwa postępowania: Zakup środowiska informatycznego dla potrzeb cyberbezpieczeństwa. Umowa zawarta w następstwie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Zadanie nr 1 – Zakup i instalacja urządzeń UTM – klaster (znak sprawy DB-10-PN/40-2026.AR). 2.1. Zakup i instalacja urządzeń UTM – klaster (suma kosztów zakupu, instalacji, wdrożenia, 3 lata wsparcia na oprogramowanie i gwarancji na sprzęt). 2.2. Dokumentacja powykonawcza” (ID dcd16bc2-a479-4916-85ff-58a0d343d8e4), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/dcd16bc2-a479-4916-85ff-58a0d343d8e4, stan wpisu z 2026-08-03, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie