Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Wykonanie robót polegających na: ,,Budowa świetlicy wiejskiej z wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Chotcza Dolna"
zawarta 6 lipca 2026 · okres: 10 miesięcy · Mazowieckie, Chotcza-Józefów
831 917 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa świetlicy wiejskiej z wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Chotcza Dolna
Gmina Chotcza · Chotcza-Józefów
ogłoszenie o wyniku z 16 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
60, 27-312 Chotcza-Józefów, Mazowieckie
NIP 8111273142REGON 000534747zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Iłża, Mazowieckie
NIP 7962883957REGON 146909823zarejestrowana 14 października 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- 51/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 10 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 17 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak