Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Naprawa sprzętu medycznego

zawarta 7 sierpnia 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 33 dni · Świętokrzyskie, Chęciny

2527,50 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze · Chęciny
ogłoszenie o wyniku z 24 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny, Świętokrzyskie
NIP 9591289964REGON 000296213zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D/PARTER, 01-531 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5242713433REGON 142449885zarejestrowana 15 czerwca 2010
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
FA-863/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
33 dni
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (4)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE i MEDELA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Naprawa sprzętu medycznego” (ID d9284ad0-fd88-4279-abc3-a6dee0267e4d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/d9284ad0-fd88-4279-abc3-a6dee0267e4d, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie