Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sukcesywna dostawa profesjonalnych środków czystości, artykułów gospodarstwa domowego, materiałów eksploatacyjnych dla szwalni, dozowników nadgarstkowych, drobnego sprzętu AGD oraz preparatów do zmywarek i myjni
zawarta 13 lipca 2026 · okres: 549 dni · Małopolskie, Tarnów
16 204 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa profesjonalnych środków czystości, artykułów gospodarstwa domowego, materiałów eksploatacyjnych dla szwalni,
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 178A, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732713732REGON 850052740zarejestrowana 6 stycznia 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
Poznań, Wielkopolskie
NIP 9721024024REGON 300751441zarejestrowana 3 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 286/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 549 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 11 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 29 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru