Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa produktów leczniczych.

zawarta 8 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

18 526 588 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa produktów leczniczych - leki występujące w postaci iniekcji oraz leki przeciwnowotworowe
Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 24 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Izabeli Romanowskiej 2, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542217419REGON 001255363zarejestrowana 1 stycznia 1987
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
425-2/MA/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
732 dni
Publikacja w rejestrze
21 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
21 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. FRANCISZKA ŁUKASZCZYKA W BYDGOSZCZY i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa produktów leczniczych.” (ID d6acc308-2a56-4f9f-acf7-ac254a9b0088), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/d6acc308-2a56-4f9f-acf7-ac254a9b0088, stan wpisu z 2026-07-21, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie