Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

dostawa sukcesywna 100 laptopów (50 w trybie podstawowym , 50 opcja)

zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 366 dni · Wielkopolskie, Poznań

Ten wpis zniknął z rejestru (26 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.

238 900 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywna dostawa laptopów dla jednostek UAM przez okres 1 roku, z prawem opcji.
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Henryka Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7770006350REGON 000001293zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Słoneczna 4, 60-286 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7792506203REGON 383448809zarejestrowana 24 maja 2019
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP3/00000007711
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
26 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 26 sierpnia 2026
    • wpis zniknął z rejestru

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa sukcesywna 100 laptopów (50 w trybie podstawowym , 50 opcja)” (ID d6041109-4958-4eca-afe2-8cef4b0d0453), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/d6041109-4958-4eca-afe2-8cef4b0d0453, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie