Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont ul. Turystycznej oraz ul. Lazurowej w Gdańsku w związku z organizacją Światowego Jamboree Skautowego w 2027 r.
zawarta 23 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 386 dni · Pomorskie, Gdańsk
7 653 577 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont ul. Turystycznej oraz ul. Lazurowej w Gdańsku w związku z organizacją Światowego Jamboree Skautowego w 2027 r.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840203274REGON 000168372zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Długa 4 B, 84-223 Linia, Pomorskie
NIP 8411348795REGON 190905370zarejestrowana 6 lipca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 211/2026-L/U/512.53.2026/BS
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 386 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 11 sierpnia 2026
- wpis wrócił do rejestru
- 29 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: DYREKCJA ROZBUDOWY MIASTA GDAŃSKA i KRUSZYWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.