Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

odczynnik do badań

zawarta 9 lipca 2026 · 14. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Mazowieckie, Warszawa

3585,00 zł
wartość umowy
9 lipca 2026100% okresu4 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup i dostawa inkubatorów, miniwirówek oraz mikroskopu dla Wydziału Biologii UW
Uniwersytet Warszawski · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250011266REGON 000001258zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5832705185REGON 192303533zarejestrowana 8 grudnia 2000
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
2026-07-0125
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
6 dni
Data zakończenia
4 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
27 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
4 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 14.07.2026
    Inne

    Umowa zrealizowana

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 6 sierpnia 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-08-04
    • status: AktywnaNieaktywna

Umowy między tymi stronami

wszystkie (14)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET WARSZAWSKI i VWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „odczynnik do badań” (ID d4175ee6-a932-4079-9097-c57f201ec699), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/d4175ee6-a932-4079-9097-c57f201ec699, stan wpisu z 2026-08-04, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie