Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Umowa na dostawę zestawu do wyposażenia sali integracji sensorycznej (1 zestaw)
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 29 dni · Wielkopolskie, Górzno
Ten wpis zniknął z rejestru (19 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
14 329 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia do rehabilitacji na potrzeby Ośrodka Dziennego dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz dla osób dorosłych w SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabilitacji w Górznie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Centrum Rehabilitacji w Górznie · Krzemieniewo
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
63, 64-120 Górzno, Wielkopolskie
NIP 6961598384REGON 411049548zarejestrowana 2 października 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź, Łódzkie
NIP 7251933448REGON 100283710zarejestrowana 28 listopada 2006
Dane wpisu
- Numer umowy
- 64/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 29 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 19 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru