Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
prace koncepcyjne, projektowe oraz geodezyjne związane z realizacją inwestycji polegającej na budowie budynku użyteczności publicznej – świetlicy wiejskiej pełniącej również funkcję magazynową – wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu na działce nr 74/11 w miejscowości Jarużyn, gm. Osielsko.
zawarta 10 sierpnia 2026 · wykonawca zarejestrowany 99 dni przed umową · okres: 10 miesięcy · Kujawsko-pomorskie, Osielsko
58 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy świetlicy wiejskiej na działce nr 74/11 w miejscowości Jarużyn, gm. Osielsko
Gmina Osielsko · Osielsko
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szosa Gdańska 55A, 86-031 Osielsko, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542832610REGON 092350688zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zamość, Kujawsko-pomorskie
NIP 5611510193REGON 340774617zarejestrowana 3 maja 2026
Dane wpisu
- Numer umowy
- 272.127.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 10 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak